Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Каталог учасників Ярмарок Подорожей - 2017

Печать PDF

 

Привітання

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
(Привітання заступника Міністра)
Верховний комітет України у справах сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму
(Привітання голови)

 

 

all ukraineКиев

тел.: (050) 572-61-57

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.all-ukraine.com.ua

All-Ukraine – это сообщество единомышленников, сделанное путешественниками для путешественников. Мы постоянно внедряем всё новые и новые возможности, позволяющие нашим пользователем максимально комфортно и эффективно общаться друг с другом, делиться опытом и впечатлениями, обмениваться мнениям. Цель сайта – предоставить вам источник интересной, полезной и достоверной информации, собранной реальными путешественниками и позволяющей вам организовать свой отдых и путешествие по Украине.

 

AQUAZOO

майстерня мастер-класів

хутор петерсона

Запорізька область, Запорізький район, с. Петрополь, вул. Молодіжна, 58

тел.: (068) 719-60-22, (099) 540-06-90

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.aquazoo.zp.ua, www.vk.com/aquazoopetropol, www.vk.com/enotovaxata, www.facebook.com/groups/aquazoopetropol

 

Садиби зеленого туризму «AQUAZOO» та «Хутір Петерсона» – це сімейні садиби сільського туризму у с. Петрополь та с. Червоний Яр Запорізького району, Запорізької області, які знаходяться всього в 15 км від міста Запоріжжя, а також у 45 км від міста Дніпро. У наших садибах Ви можете поринути у побут справжнього українського села, поспілкуватися з тваринами у нашому контактному зоопарку, познайомитись з технікою у інтерактивному музеї сільгосптехніки, відвідати смачну українську кухню від господині садиби, а також відвідати нас на національні свята та отримати незабутні емоції від наших святкових розважальних програм. Окрім того, на території садиб працює Майстерня майстер класів, яка пропонує різноманітні майстер-класи, серед яких майстер-класи з петриківського розпису, виготовлення ляльок-мотанок, соломоплетіння та багато іншого.

 

г. Запорожье, ул. Патриотическая, 74 А

тел.: (061) 233-28-13, (099) 925-02-83, (097) 32-47-167

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.domartravel.net.ua

25 лет опыта – лидеры рынка. Горячие, тёплые, холодные туры), индивидуальный подход к каждому клиенту, визы, страховки, бронирование авиабилетов, онлайн подбор туров (на нашем сайте).

 

easyway Изивей лого

69035, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 143

тел.: (061) 228-02-00

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.easyway.co.ua

Туристичне агентство «ІЗІВЕЙ» надає послуги з бронювання та придбання авіаквитків за найнижчими тарифами всіх авіакомпаній на будь-які напрямки. Консультації та підбір турів за індивідуальними побажаннями клієнта. В нашому агентстві Вам також допоможуть організувати: автобусні тури, експо-тури, групові та індивідуальні тури, яхт-тури, бронювання готелів, послуги з оформлення закордонних паспортів.

 

english club yes

м. Запоріжжя, Космічний мкр-н., зупинка «Технікум», будівля «МАУП»

тел.: (050) 87-99-333, (098) 617-77-37

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.yesclub.zp.ua

Центр вивчення англійської мови «YES» запрошує відвідувачів «Ярмарку подорожей» отримати безкоштовний урок як для початківців, так і більш впевнених користувачів англійської мови. Ви ознайомитесь з найосновнішими фразами та словником, який супроводжує Вас у подорожі, засвоїте перші мовленнєві навички у таких ситуаціях, як в аеропорті, літаку, в готелі, магазині, резервування житла, екскурсії та інше. Для тих хто вже має певну підготовку запрошуємо до розмовної групи для дискутування теми «Особливості культур подорожуючи світом». Нехай «Ярмарок подорожей» внесе корисність у Ваш день.

 

Гоубукинг02152, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 1, к. 115

тел.: (044) 520-28-38

факс: (044) 520-28-39

е-mail: help@gobooking.travel

www.gobooking.travel

Компанія Gobooking.Travel – це офіційний представник глобальної системи бронювання готелів Vanilla Tours. В нашій системі бронювання представлено більше 400 тис. готелів в більше чим 20 тис. напрямках. Окрім готелів, з якими підписані прямі контракти у нас також є готелі інших глобальних систем бронювання, які є нашими партнерами: GTA, Boscolo, Transhotel, Travco, Travelasia, Tourico, Hotelbeds, ItalCamel, Mark International, Special Tours, Jac Travel. За 3 роки работи ми стали надійними партнерами для багатьох компаній та туристичних агенцій. Лояльні умови співпраці, конкурентна вартість послуг, зручна система, оплата в гривні та професійний персонал готовий прийти на допомогу 24 / 7.

 

Хортица пелес логотип

м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 71-А

тел.: (061) 766-00-32

факс: (061) 766-00-01

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.khortitsa-palace.com

Khortitsa Palace Hotel – единственный в Запорожье отель международного уровня, который является идеальным местом для проживания и проведения любых мероприятий. Изысканный интерьер в сочетании с безупречным сервисом позволит ощутить гостям отеля атмосферу европейского комфорта, а потрясающие панорамные виды добавят эксклюзивных красок исторического наследия. Khortitsa Palace Hotel представляет собой 164 современных номера разных категорий, что обеспечит гостям комфортное пребывание во время отпуска или деловой поездки в Запорожье, и сделает ее незабываемой. Оборудованные по последним технологиям, наши конференц-залы являются самыми стильными и респектабельными в Запорожье и предлагают самый широкий выбор вариантов для проведения мероприятий любого формата.

 

турпрофи01001, м. Київ, а/с 203-В

тел.: (099) 099-25-52

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.turprofi.com.ua

Перший український онлайн-журнал для професіоналів тур бізнесу.

 

UAтел.: (067) 637-44-37

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.UA.IGotoWorld.com

UA.IGotoWorld.com – туристичний портал про Україну. На сайті представлено понад 5000 пам’яток, більше 8000 готелів та ресторанів по всій Україні. Щодня публікуються гарячі туристичні новини та актуальні статті про подорожі країною. Команда професійних розробників, журналістів, перекладачів, редакторів, дизайнерів і затятих мандрівників зробить все, щоб закохати Вас у найкращу країну в світі!

 

м. Запоріжжя, пр. Соборний, 161 та вул. Василя Сергієнка, 11
тел.: (061) 224-06-01, (061) 277-42-48
факс: (061) 224-06-01
е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
www.vip-tour.org

 

Академия гостеприимства 02002, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус Б

тел.: (044) 501-57-03

факс: (044) 501-57-03

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.hotel-rest.com.ua

Журнал «Академія гостинності» – всеукраїнське професійне видання для власників і керівників готельного і ресторанного бізнесу. Особливості розвитку готельного і ресторанного бізнесу в українських містах і регіонах. Новинки і тренди ринку, маркетингові дослідження, інтерв’ю лідерів ринку, секрети успіху і плани на майбутнє. Аналіз тенденцій і подій, огляди найбільш значимих форумів, конференцій і виставок, професійні юридичні консультації, управління персоналом, безпека бізнесу, закордонний досвід.

 

69034, Україна, м. Запоріжжя, вул. Билкіна, 1

тел./факс: (061) 213-55-75, 213-55-76, 270-55-37, 270-55-39

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Компанія «Аква Фонтана» є визнаним регіональним виробником і постачальником питної озонованої води. Виробництво води найвищих питних кондицій розпочате в 1999 році і здійснюється з використанням новітніх технологій водопідготовки, очищення і знезараження на високо технологічному устаткуванні і компонентах імпортного виробництва. Використання устаткування і технологій провідних вітчизняних і світових виробників, яке спеціально розроблене для умов водокористування нашого регіону, що характеризується високим рівнем забруднення природних джерел прісної води, дозволяє робити очищення води на молекулярному рівні і, що особливо важливо, без застосування хімічних реагентів і матеріалів, а також без її фазових перетворень, що дає можливість зберегти природну структуру води і отримати продукт з чудовими споживчими властивостями та благотворним впливом на здоров'я людини. Шестиступінчастий процес очищення і водопідготовки завершується знезараженням очищеної води від патогенної мікрофлори і насиченням її киснем на озоногенераторній установці. Це гарантує споживачеві безпеку при вживанні такого продукту, навіть без термічної обробки, бездоганну якість, природний смак і свіжість чистої джерельної води. Досягнуті компанією показники якості продукції і організації виробництва відповідають вимогам Всесвітньої організації охорони здоров'я і Міжнародної асоціації якості води, членом якої компанія «Аква Фонтана» стала в 2001 році, – одна з перших в Україні. Продукція, яка робиться під торговою маркою, «Аква Фонтана» – переможець престижного Державного некомерційного конкурсу – «Сто кращих товарів України», що проводиться Держспоживстандартом.

 

Аллея роз-1 Запорізька обл., Мелітопольський р-н, смт. Мирне, вул. Леніна, 5

тел.: (097)-591-92-53

Зелена садиба розташована неподалік від національного-археологічного заповідника «Кам’яна Могила». Господарі садиби запропонують Вам відпочинок у затишному будиночку, оформленому в українському національному стилі.

 

Ассоциация индустрии гост ukr 1 м. Київ

тел.: (044) 232-38-41, (067) 329-08-13

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.aigu.org.ua

Громадська Спілка «Асоціація індустрії гостинності України» створена з метою розвитку внутрішнього та в’їзного туризму. Завдання спілки – робити туристичний бізнес вигідним. Ми розробляємо навчальні програми та тренінги, спрямовані на покращення ефективності діяльності готельно-ресторанного бізнесу, надаємо консультації членам асоціації та допомагаємо розвивати туристичні дестинації в регіонах України.

 

ВД УКРАЇНА БІЗНЕС04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 2 А

тел.: (044) 238-68-38, 39, 40

факс: (044) 238-68-38

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.ukrbizn.com

Видавничий Дім «Україна Бізнес» – лідер українського ринку професійної періодики. Видання: - фінансово-економічний тижневик «Україна Бізнес Ревю»; - журнал «Финансовые Услуги»; - журнал «Альманах финансовых услуг». Основна місія видань – інформування професійного співтовариства та об’єднання учасників фінансового ринку, щодо вирішення проблемних питань, надання аналітичної та практичної інформації, висвітлення заходів із державного регулювання фінансових ринків. Традиційними стали професійні форуми, семінари, круглі столи. Колектив Видавничого Дому завжди відкритий для спілкування, нових ідей, співпраці.

 

Сгурьева І., Чурилова Є., Лиходед О.

тел.: (097) 96-044-62

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Лисенко Т., Рибнікова І.

тел.: (097) 96-044-62

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Гигиеникс 79010, м. Львів, вул. Садовського, 6 / 7

тел.: (032) 276-91-08 факс: (032) 276-91-08

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.higienix.com.ua

Офіційний представник та дистриб’ютор польського виробника екологічних мийних та дезінфекційних засобів для побуту та харчової промисловості. Відповідають європейським стандартам якості та безпечності, відповідають вимогам HACCP. Засоби забезпечують бездоганну чистоту в готелях та в ресторанах, гарантують належний санітарно-гігієнічний стан туристичних об’єктів.

 

Гостини у Валентини м. Мелітополь, вул. Леваневского, 7 тел.: (097) 960-44-62 е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript В зеленій садибі є всі умови для відпочинку: затишні альтанки, сауна, комфортні кімнати, майданчик для дітей

 

Дарваїв кут Івано-Франківська область, Долинський район, с. Старий Мізунь, урочище Підсигавка, 11

тел.: (096) 945-90-23

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.darvaiv.com.ua

Садиба «Дарваїв кут» розташована в селі Старий Мізунь, урочище Підсигавка (це частина села розташована на березі річки Мізунка (на місці колишнього русла річки)). У давнину на березі річки була цегельня де виготовляли червону цеглу, бо поряд на борах є червона глина придатна для виготовлення цегли. Садиба розташована осторонь села, під горою яка називається Дебря. Гірська річка Мізунка, яка знаходиться у 200 м від садиби, влітку є прекрасним місцем для відпочинку. Господарі садиби «Дарваїв кут» пропонують страви старовинної бойківської кухні, які не зустрічаються в інших областях України.

 

Контактна особа: Павлік Ольга Олександрівна вул. Степна, 2 А, Вільнянського р-ну

тел.: (066) 988-56-75

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.facebook.com/groups/1613105895674123

Пропонуємо заміський відпочинок у Запорізькій області Вільнянського району на правому березі річки Любашівка. Сучасне село Геленджик (Кірпотівка, Червонокозацьке), засноване козацькою старшиною наприкінці XVIIІ століття, стало центром зеленого туризму. У комплекс Садиби «Дивосвіт» входить двоповерхова будівля, з пічним опаленням, комфортабельними кімнатами в етнічному стилі, душ, туалет у домі та на вулиці, сауна, тренінгова зала, літня кухня з піччю та духовою шафою. Відпочинок на природі чудово доповнять прогулянки, активні розваги для дітей та дорослих на ігровому майданчику Парка «Етносело». А про незабутні враження будуть нагадувати гарні фотографії!

 

г. Запорожье, ул. Иванова, 24, СК «Мотор Сич»

тел.: (067) 901-65-65

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.diving.zp.ua, www.facebook.com/zpdiving

Обучение дайвингу с 8 лет с выдачей международного сертификата PADI. Организация дайв-туров по всему миру «под ключ». Сопровождение инструктором. Подбор и продажа авиа и ЖД билетов. Полный спектр туристических услуг. Индивидуальный подход. Профессиональная подводная фото- и видеосъёмка.

 

Екоплан01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 39-б, оф.7 тел.: (044) 361-87-19, (096) 304-67-19

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.ruraltourism.com.ua

Основний напрям компанії «ЕКОПЛАН» – просування та реклама послуг туристичних садиб та інших об’єктів зеленого туризму на інтернет-порталі «Зелений туризм» –ruraltourism.com.ua. Портал орієнтований на бажаючих відпочити на природі, провести вихідні чи свята за містом, ознайомитися з місцевими традиціями та національною кухнею, зайнятися риболовлею. Більш як 10-річний досвід роботи нашої компанії на ринку дозволяє запропонувати взаємовигідну співпрацю власникам туристичних садиб та інших об’єктів розміщення з метою збільшення потоку туристів. Іншим напрямом роботи є турагентська діяльність з продажу турів за популярними напрямками Єгипет, Туреччина, країни Європи та інші.

 

01001, Україна, м. Київ, вул. Еспланадна, буд. 20, оф. 804

тел./факс: (044) 287-79-48

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.anyway.ua

Освіта за кордоном Стажування, мовні курси за кордоном Au-pair США, Німеччина, Бельгія

 

69118, м. Запоріжжя, вул. Привокзальна,1

тел.: (061) 764-27-02

факс: (061) 720-10-08

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Запорізька дитяча залізниця є структурним підрозділом магістральної залізниці, який призначений здійснювати навчально-виховну роботу серед учнів закладів освіти з метою професійної орієнтації молоді за професіями залізничного транспорту. У відповідності до покладених завдань дитяча залізниця організовує навчання юних залізничників на своїй базі та в закладах освіти. Також Запорізька дитяча залізниця є місцем розваг та відпочинку жителів міста.

 

Запорожский Парапланерный Клуб м. Запоріжжя, вул. Н-Дніпровська, 6-б, кв.31

тел.: (050) 518-03-06

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.fly.zp.ua

Польоти на парапланах, планерах, мотодельтапланах та на ЯК-52.

 

ЗНАМ ЯНСЬКА ОБЛАСНА БАЛЬНЕОЛОГIЧНА ЛIКАРНЯ КП 2 м. Знам’янка, вул. Героїв Чорнобиля, 6

тел.: (05233) 711-08, (067) 520-46-06

факс: (05233) 710-51

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.zobl.in

Багатопрофільний лікувальний реабілітаційний заклад де забезпечується високоефективне лікування захворювань і травм опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, гінекологічних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, шкіри, ендокринної системи та захворювань, викликаних порушеннями обміну речовин. Лікарня розташована в зоні помірного, теплого, відносно вологого клімату, де відсутні різкі температурні коливання повітря, що не викликає у хворих метеотропних реакцій і дає можливість не переривати курсового лікування. Віддаленість від промислових об’єктів, чисте, насичене фітонцидами та ефірними сполуками повітря забезпечують гарний настрій, душевний спокій, чудовий відпочинок та, як підсумок, гарантують максимальне оздоровлення хворих.

 

каскад лого Львівська обл., Старосамбірський район, с. Велика Волосянка

тел.: (068) 041-41-42, (096) 793-44-45, (068) 007-92-97

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.eco-kaskad.com.ua

Сучасний комплекс з каскадом озер з гірською протічною джерельною водою, пропонує своїм гостям комфортабельні і елегантно оформлені 12 номерів, європейского класу з великими та просторими терассами для відпочинку, уважне обслуговування, атмосферу казкового затишку в обрамленні гірських пейзажів під унікальний супровід звуків водоспаду. Вдале місце для сімейного та романтичного відпочинку. На просторій облаштованій індивідуальній території є всі умови для проведення групових турів, семінарів, тренінгів, корпоративних заходів; Ресторан, Бар; Банкети; Еко продукти з власної ферми; Повний Пансіон; Баня на дровах; Мінеральні води; Риболовля форелі; Майстер-класи з живопису.

 

kompass 61072, м. Харків, а/c 3122 тел/факс: (057) 758-78-30

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.kompass.ua

Фейсбук: www.fb.com/Kompass.UA

База даних українських підприємств «КОМПАСС Україна» (51 500 компаній). Безкоштовна демо-версія — www.demo.kompass.ua Пошук замовників по 60 країнах. Електронні розсилання. Міжнародна дошка оголошень – www.board.kompass.ua Українська стрічка новин бізнесу – www.news.kompass.ua

 

курорты приазовья 71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, Мелітопольське Шосе, 84/1

тел.: (06153) 60-600

факс: (06153) 60-734

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.kurort.berdyansk.biz

Санаторно-курортний комплекс «Курорти Приазов'я», який включає в себе такі об'єкти, як санаторій «Арктика», санаторій «Нафтохімік України» та дитячий оздоровчий комплекс «Факел», пропонує незабутній, вишуканий відпочинок та якісне оздоровлення на березі теплого Азовського моря. Сполучення природних оздоровчих ресурсів та сучасний медичний комплекс зробить Ваш відпочинок корисним та допоможе поліпшити Ваше здоров'я. Основу санаторно-курортного лікування становить комплексне використання грязелікування, бальнеологічних, фізіо - і фітотерапевтичних методів. Комфорт Вашого проживання забезпечать нові сучасні корпуси, а задоволення від відпочинку – унікальна природа, різноманітність флори і фауни, щоденні розважальні програми та багато іншого Номери обладнані: сучасними меблями, телевізором, спліт-системою, ванною кімнатою, просторою видовою терасою з літніми меблями. Для Вашого активного відпочинку і розваг відпочиваючих санаторію ми пропонуємо: -кіноконцертний зал -кафе-бар -більярд -тренажерний зал -настільний теніс -дитячий майданчик Високий рівень сервісу, гостинність і доброзичливість персоналу санаторію допоможе Вам насолодитися відпочинком і отримати незабутні враження від часу, проведеного в мальовничому куточку природи.

 

Мелітопольський район, с. Тихонівка, вул. Степна, 16

тел.: (098) 377-59-12

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

На території садиби є пасіка, господар займається бджльництвом.

 

міжнародний туризм 01021, м. Київ, Україна, Кловський узвіз, 15

тел.: (044) 254-51-90, 254-51-93

факс: (044) 288-96-25

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.intour.com.ua

Журнал «Міжнародний туризм» – провідне туристичне видання України. Розповідає про подорожі, відпочинок та пригоди. Приваблює ефектним дизайном, якісним друком та яскравими авторськими матеріалами. «Міжнародний туризм» – володар багатьох професійних нагород. Журнал виходить з 1992 року. Мова видання: українська. Періодичність: 6 номерів на рік.

 

На хуторі Запорізька область, Мелітопольський р-н, с. Оленівка, вул. 40 Років Перемоги, 9

тел.: (096) 313-96-55

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Зелена садиба знаходиться неподалік від Тихонівських ставків, біля річки та лісу. Пропонується проживання в будинку та харчування екологічно чистими продуктами з власного городу.

 

Освіта у Європі  tmPBS

м. Запоріжжя, вул. 40 років Рад. України, б. 42-А, оф. 4 «Освіта у Європі»

тел.: (061) 220-35-17

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.partner-bs.com

tmPBS здійснює мовну підготовку та супровід до навчальних закладів більшості країн Європи, Китаю та Північної Америки. Ми прагнемо, щоб кожен наш клієнт здійснив свою мрію на краще майбутнє. Саме тому ми запрошуємо на літні мовні та канікулярні програми, з метою забезпечити успіх кожного студента у будь-якій країні світу. Задля здійснення цієї мети ми: організуємо літній відпочинок в мовних школах Європи; організуємо мовну підготовку та сертифікацію рівня знання мови навчання; підбираємо країну та навчальний заклад відповідно до запиту; готуємо пакет документів щодо вступу до навчального закладу. Запрошуємо на відкриті лекції з навчання за кордоном. Дізнайтеся якнайбільше –долучайтеся до наших проектів.

 

Otelier Restorator LOGO02081, Киев, ул. Урловская, 36-а, оф. 146

тел.: (044) 362-02-87

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.facebook.com/HotelierAndRestaurateur

Журнал «Отельер&Ресторатор» – перше українське видання, створене професіоналами готельної та ресторанної сфер, який було признано найкращим виданням готельно-ресторанної галузі. Ексклюзивні професійні матеріали експертів ринку України та Європи. Аналітичні зрізи. Досвід та рекомендації практиків галузі маркетингу, фінансів, інвестицій, сервісу для HoReCa. Видається з 2007 року.

 

Пересип лого г. Запорожье, ул. Независимой Украины, 39

тел.: (050) 454-38-48

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.peresyp.ua

Туристическо-оздоровительный комплекс «Пересыпь» приглашает Вас отдохнуть на берегу ласкового теплого моря в уютном курортном поселке Кирилловка (Запорожская обл.) Наш комплекс расположен в спокойной и тихой части косы Пересыпь. У нас Вы ощутите качественно новый уровень отдыха в Пересыпи и на всем Азовском море. ТОК «Пересыпь» — райский уголок для тех, кто ищет комфортный отдых на Азовском море.

 

пзу м. Запоріжжя, вул. Лобановського,10 тел.: (061) 221-10-92

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.pzu.com.ua

 

69035, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Заводська, буд. 3

тел.: (061) 700-39-11

Надання послуг з відпочинку, йоги на узбережжі, проведення майстер-класів і семінарів, вегетаріанське харчування

 

Сезоны logo sezony 1м. Київ, вул. Теремківська, 8, оф. 44

тел.: (044) 526-63-08, (067) 547-39-04

факс: (044) 526-63-08

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.seasons.in.ua

Журнал «Сезони», відпочинок в Україні та за кордоном, видається з 2007 р . В кожному номері подається розповідь про туристичний потенціал 3-х областей України, статті обласних адміністрацій, реклама кращих готелів, СПА комплексів, санаторіїв, туристичних фірм.

 

СІД-КОНСАЛТИНГ ГРУП м. Київ, проспект Лісовий, 25 А

тел.: (093) 901-43-46

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.horeca-ukraine.com/

www.restaurant-consulting.com.ua/

Інформаційний тематичний інтернет-портал «Хорека-Україна». Заклади у сфері HoReCa України, професійні матеріали та новини, послуги рестораного консалтинга.

 

72350, вул. Першотравнева, 38/3, с. Соснівка, Мелітопольський район, Запорізька область

тел.: (096) 286-75-09

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Зелена садиба знаходиться на території Старо-Бердянського лісництва. На території садиби є пасіка, господар займається бджільництвом. Надається трьохкімнатний газифікований будинок.

 

г. Мелитополь тел.: (067) 799-67-92

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.straus.yug.net.ua, www.strauspark.com.ua

Зоопарк, экскурсии страусиная ферма.

 

Тернопільська ОДА лого м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.ternotour.com.ua/

Туристичний сезон на Тернопіллі триває цілорічно, цілодобово і не припиняється за будь-якої погоди. Гарантією цього є наявні в області туристичні об’єкти, у тому числі і печери, які мають стабільну температуру, клімат та адреналін, заклади інфраструктури та сервісного обслуговування, які можуть якісно обслуговувати туристів. Тернопілля найбагатший регіон на історичні та архітектурні пам'ятки, і у нас одне з Семи чудес України – Дністровський каньйон. TERNOPIL*YA «New emotions» пропонується туристам 365 днів на рік та 24 години на добу.

 

Tural-sign9000, Республіка Болгарія, гр. Варна, ул. «Драгоман», 33, ет, 3 тел.: +359-52-605-978

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.tural.bg

Душею компанії ТУРАЛ є люди, які спілкуються з клієнтами кожного дня. Люди, які уважно готують кожну пропозицію та маршрут. Люди, що працюють в різних напрямках та складають пазл унікальних подорожей або відпочинку, про який мрієш. Це все ми – команда, яка завжди готова зустріти Вас з посмішкою!

 

Віртуальний центр, м. Ужгород

тел.: (050) 549-46-64

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.tourinform.org.ua/

Туристична інформація по Закарпаттю, анонси подій, фестивалів та турів. Ідеї для сімейного, активного, пригодницького відпочинку. Планування турів, пошук інформації, конференц-сервіс. База даних закладів розміщення, харчування, музеї, дегустаційні зали.

 

Янтур YANTUR 1 33028, м. Рівне, вул. 16 липня, б.10, оф.14

тел.: (044) 355-15-00

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.yantour.com.ua

Національний туристичний оператор, основні напрямки: Болгарія, Туреччина, Польща, Чорногорія.

 

княжа м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 20

тел.: (0612) 224–03–67

факс: (0612) 224–03–67

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.kniazha.ua

 

Феерия логотип 1 01010, м. Київ, Хрестовий пров., 8/9 тел.: (044) 583-05-20, (044) 501-01-82

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.feeria.ua

Туроператор «Феєрія» – один з лідерів туристичного бізнесу на ринку України з 16-річним досвідом роботи. Компанія має власну мережу агенцій «Феєрія Мандрів» по всій Україні. Автор концепції екскурсійних турів «найвигідніша Європа». Групові авіатури з перельотом в вартості за ціною автобусних. Унікальні чартерні програми (Албанія, Хорватія, Єгипет: Марса-Алам). Тури в будь-яку точку світу. Єдина компанія в Україні, яка має власний телевізійний проект «Феєрія Мандрів».

 

Футен лого м. Запоріжжя, пр. Соборний, 212 та пр. Соборний, 187

тел.: (061) 220-20-00

факс: (061) 222-56-99

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.futen.com.ua

«ФУТЕН» – мережа туристичних магазинів, веломагазин та майстерня. Великий асортимент товарів для активного відпочинку та екстремального спорту, велосипеди, велотовари, а також технологічні одяг та взуття для походів та бігу. Спорядження для походів та подорожей: туристичні намети, рюкзаки, спальні мішки та аксесуари. Офіційний дилер в Запорізькій області таких відомих туристистичних та велосипедних брендів як: SCOTT, FELT, Centurion, Marmot, Deuter, Pinguin, Petzl, Julbo, Osprey, Oakley, Source, Buff, ToKo, Craft, Icebreaker, La Sportiva, MILLET та ін.

 


 м. Мелітополь, вул. М. Грушевського, 10

тел.: (096) 543-494

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 


центр спадщини лого77552, Івано-Франківська обл., Долинський р-н, смт. Вигода, вул. Данила Галицького, 66

тел.: (098) 526-57-80

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.vyhoda.com.ua

Знайомтесь: Центр спадщини Вигодської вузькоколійки - сучасний інтерпретаційний візит-центр з діючою інтерактивною виставкою, переступивши поріг якої кожен відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, адже експозиційні стенди дозволяють у формі ігор та логічних завдань пізнати місцеву природу та зокрема лісову екосистему Карпат, місцеву історію та історію виникнення найстарішої вузькоколійної залізниці в Україні. Невід'ємною частиною експозиції є тематичні короткометражні відео, та унікальний фільм, що транслюється в нашому кінозалі. В українських Карпатах немає місця, схожого на Центр спадщини Вигодської вузькоколійки. Навряд чи знайдеться заклад з таким різноманіттям інтерпретаційних засобів місцевої природи й етнографії.

 

 

 
Вы тут: Главная Каталог учасників виставки

Запорожская торгово-промышленная палата

Через сотрудничество к процветанию

Все права защищены

© 2016

Департамент конгрессно-выставочных мероприятий ЗТПП
69005, Запорожье бул. Центральный, 4 
тел\факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 
Выставочный центр "Козак-Палац" г. Запорожье, ул. Победы, 70-б

Логотип ЗТПП