Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF
 

«Ярмарок подорожей-2017»:
про туризм професійно

     Спеціалізована виставка туристичних послуг та товарів «Ярмарок подорожей-2017», що проходила у виставковому центрі «Козак-Палац» з 21 по 23 квітня, ще раз довела, що туризм – це те, що об’єднує людей, а також – перспективний напрямок соціально-економічного розвитку регіонів. Захід був організований Запорізькою торгово-промисловою палатою, Запорізькою міською радою, Асоціацією Індустрії Гостинності України за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Торгово-промислової палати України, Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області.

      Сьогодні туризм визнаний у світі однією з найбільш перспективних галузей національних економік. 2017 рік проголошено Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним роком сталого туризму заради розвитку. Запорізька область має всі можливості для успішного розвитку галузі – адже має значні рекреаційно-курортні та туристичні ресурси.

      Як максимально ефективно презентувати всі туристичні родзинки міста? Таке питання винесли на обговорення учасники круглого столу «Запоріжжя туристичне», організованого у перший день роботи виставки департаментом культури і туризму Запорізької міської ради у партнерстві з Агентством регіональних ініціатив. На цьому заході була презентована перспективна програма розвитку туризму у м. Запоріжжі за сімома напрямками: Запоріжжя Сакральне, Природнє, Козацьке, Історичне, Індустріальне, Панорамне та Подієве.

     Також під час виставки відбулася конференція, присвячена розвитку зеленого туризму. Цей тематичний напрямок – один з головних акцентів виставки. Свої можливості презентували 10 зелених садиб Запорізької області, зелені садиби Карпатського регіону. Адже сільський зелений туризм нині стає все більш популярним в Україні, відроджується на нових засадах.

     Протягом трьох днів роботи виставки на відвідувачів чекали презентації від туристичних операторів та агенцій, пропозиції для активного відпочинку, тематична фотовиставка Сергія Лаврова, віртуальна екскурсія містом від Романа Акбаша, зустрічі з професійними мандрівниками, майстер-класи з вивчення іноземних мов, створення національних оберегів та прикрас.

   Серед учасників виставки – туристичні агенції та рекреаційні заклади Івано-Франківської, Запорізької, Кіровоградської, Рівненської, Тернопільської областей, «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки», «Курорти Приазов’я», Запорізький клуб Повітряних видів спорту «7 Небо», туристичні оператори Болгарії та Туреччини.

     Якісний розвиток туристичної галузі можливий лише за умови динамічного розвитку профільної спеціальної та вищої освіти. Кваліфіковані фахівці в сфері туризму цінуються не тільки в Україні, а й за кордоном. Свої освітні напрацювання на виставці «Ярмарок подорожей» представила кафедра туристичного бізнесу Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій. Її випускники – магістри у галузі туризму.

Слово учасникам виставки
Виконавчий директор Асоціації індустрії гостинності України Ганна Десятова:
- Ми займаємося розвитком внутрішнього туризму та закликаємо приєднуватися до нас. Такі заходи як виставки, конференції сприяють розвитку цієї роботи. Адже віримо, що спільними зусиллями у нас є всі шанси оживити та популяризувати туризм в Україні.

Ростислав Яцків, відділ туризму Тернопільської обласної державної адміністрації:
- Ми знову і знову приїжджаємо до Запоріжжя, адже регіональна підтримка – це дуже важливо. До Тернопілля ми привозимо матеріали про Запорізький край, і так само хочемо, щоб відвідувачі цієї виставки, жителі міста й області отримували інформацію про наш край.
Сьогодні ми обійшли весь виставковий зал, поспілкувалися з турфірмами, надали їм наші презентаційні матеріали та, звісно ж, запросили до нашого регіону.

 

Координатор програм Запорізької обласної громадської організації «Дивосвіт» Ольга Павлік:
- Коли ми стали організовувати садиби сільського зеленого туризму, то зрозуміли, що є речі, які можна осягнути та подолати тільки разом – так була створена наша громадська організація.
На виставці ми презентуємо історико-туристичний комплекс «Етносело», наші партнери представляють мистецтво кераміки, гончарства, вишивання, створення оберігів та навчають цьому усіх бажаючих.
Такі виставкові заходи дуже важливі: це можливість оцінити власні сили та підвести певні підсумки роботи, це місце, де можна обмінятися досвідом та започаткувати нові спільні проекти.

 

 

 

 

ukraine-flag   united-states-flag

Організатори
LogoCCI
gerb
2. ЗОДА
aigu logo ukr 1
 
За підтримки
LogoUa384x69
Комитет ВРУ
Комитет предпринимателей туристическо-гостиничной индустрии при ТППУ
Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні
 
Генеральний партнер
 Туристична компанія EASYWAY(Туреччина)
 
Партнери
logo хортица пєлєс
yes-01
logo магниты
логотип-HX-1
 
Інформаційні партнери

Logos MT-2016

logo sezony
fullsize distr
vip2

 

Otelier Restorator LOGO 100kb

 

logo

Мероприятия города Запорожья
17618952 1434959173222228 332404826 n
afishazpua-150HoReCa-Украина. Каталог заведений
Журнал Академия Гостеприимства
Logo all ukraine 100x100mandry
logo1rural100 1
All about tourism: Library of Travel mandrivnyk100
Ukraina-biznes2-100x100 2016RIA.com ™ — доска бесплатных частных объявлений Украины
kompass 100x100 1 Лого-PRO-berdyansk.biz
ZP logo3
Вы тут: Головна 2017-подорож

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б