Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

E-mail Печать PDF

ВІД ІДЕЇ – ДО УСПІШНОГО АГРОБІЗНЕСУ

У ВЦ «Козак-Палац» представили сучасні розробки у галузі АПК та будівництва

Компанії з двадцяти областей України, представники тринадцяти закордонних торгових марок презентували сільськогосподарську техніку, матеріали насінництва, рослинництва і селекції, добрива, сучасні будівельні та енергозберігаючі технології та обладнання у Запоріжжі. З 12 по 14 лютого у виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати відбулися одразу дві спеціалізовані виставки: 18-та агропромислова виставка «АгроТехСервіс» і спеціалізована експозиція «Будівництво в цивільному та аграрному секторі».

Заходи організовані регіональною Палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, асоціації «УКРСАДПРОМ», інших профільних організацій.

Експозиції, а також ділові заходи відвідали більше семи тисяч фахівців Запорізького та інших регіонів України. Кожен зміг обрати корисний саме для нього діловий формат з-поміж насиченої програми виставки.

Зокрема, це «круглий стіл», присвячений програмам фінансування агробізнесу за участю представників Міністерства аграрної політики та продовольства України. Вже втретє відбулася науково-практична конференція «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю», організована асоціацією «Укрсадпром» для професійних садівничих господарств, наукових, навчальних установ. А також - профільні семінари щодо впровадження системи супутникового моніторингу земель, підвищення прибутковості аграрного бізнесу, термомодернізації та різноманітні майстер-класи.

Пропозиції від проектування – до переробки врожаю

Широка тематична розгалуженість виставки дозволила максимально збільшити шанси учасників та відвідувачів на пошук партнерів, налагодження кооперації між будівельниками, аграріями, переробниками продукції.

Якуб ГЕРОЛЬД, менеджер з експорту польської компанії «SWIMER» представив на виставці сучасний резервуар для пального:

«Я думаю, українським компаніям буде цікаво побачити наше обладнання, тому що воно дуже безпечне і завдяки ньому можна заощадити багато коштів. Розроблене за новою технологією, має систему захисту та витримує зіткнення з важкою технікою. Резервуар можна використовувати у сільськогосподарському бізнесу, транспортному, будівельному, є багато інших напрямів, в яких ми працюємо».

На виставці були презентовані і машини запорізького виробництва, зокрема, сівалки.

Андрій ЛЮТИЙ, директор підприємства «Капіталпромресурс» розповідає:

«Сівалка «Сіва Нова» створена для посіву за No-till і класичною технологією. Минулого року почали працювати на експорт, поставляли обладнання у Болгарію та Білорусь. Подібні виставки мають велике значення для розширення збуту продукції».

Фермери змогли познайомитися на виставці з новинкою на ринку сільгосппродукції – це трактор, зібраний у Дніпрі.

Юрій БОГРУДЕНКО, менеджер компанії «Агромашінвест» відзначає:

«Протягом восьми попередніх років такі трактори випускали в Польщі, а зараз вийшло налагодити цей процес в Україні. Трактор оснащений кондиціонером, а ще він легкий і зручний в керуванні. Всі комплектуючі були розроблені нашими технологами, інженерами».

Метін КАРАМЕРТ, директор філії турецької компанії «Нова Дріп» запропонував запорізьким аграріям системи крапельного зрошення, а також добрива, насіння:

«Ми вже 12 років на ринку України. Ваша держава активно цікавиться новими технологіями удобрення та поливу. Це дуже потрібно».

З-поміж будівельних компаній особливу увагу привернув стенд, стилізований як макет справжнього будинку. Так компанія «Домокомплект» презентувала послуги еко-будівництва з Сип-панелей – багатошарового будматеріалу для швидкого та економічного зведення будівель будь-якої складності.

Обладнання та матеріали були представлені не тільки всередині «Козак-Палац», а й на відкритому майданчику. Зокрема, компанія «Марол-Україна» привезла до Запоріжжя з Хмельницької області одну з власних розробок – технологічну лінію для приготування кормів.

На порозі – новий аграрний і будівельний сезони. Учасники та відвідувачі виставкових заходів у запорізькому ВЦ «Козак-Палац» зустрічають його з новими діловими контактами, ідеями та можливостями.

За подальшою програмою спеціалізованих виставок у ВЦ «Козак-Палац» можна стежити на сайті www.expo.zp.ua

 

 З повагою, оргкомітет виставки                                Організатор виставки:

            тел. (061) 213-50-26, (050) 486-32-75,                         Запорізька торгово-промислова палата

expo4@cci.zp.ua, www.expo.zp.ua                                 тел. (061) 213-50-26

Обновлено ( 12.03.2019 14:33 )  

НАЙБЛИЖЧА ПОДІЯ

zpf1203

 

        button vse-vystavki  

 

polosa

на сайт к анонсуЗапоріжжя – місце зустрічі професіоналів індустріального ринку! «Запорізький Промисловий Форум» щорічно презентує новітні розробки в галузях металургії, ливарних технологій, машинобудування, енергетики, автоматизації, IT-рішень. З 21 по 23 травня виставковий захід об’єднає сотні підприємств з усієї країни, а також представників закордонних компаній Подробиці

 

polosa
DSC 820222 травня в рамках Запорізького Промислового Форуму відбудеться друга конференція «Зварювання 2019: виробництво і застосування». Конференція передбачатиме практичний напрям роботи, безпосередню участь представників провідних промислових підприємств, презентацію наукових досягнень, українських та зарубіжних технічних рішень, втілених на сучасних підприємствах, візуалізацію на виставковій експозиції. Мета заходу консолідація дій освіти, науки, бізнесу та промисловості, щодо впровадження інноваційних зварювальних технологій та покращення стану зварювального виробництва.
 
polosa
12016sЗ 29 по 31 травня у Запоріжжі відбудеться ІІІ спеціалізована екологічна виставка «Еко  – 2019». На одному майданчику захід об'єднає провідних українських та зарубіжних експертів у сфері екології та захисту навколишнього середовища, підприємства, що ставляють передові технології галузі. Під час заходу вже традиційно пройдуть конференція, презентації, семінари, майстер-класи. Подробиці
 

Reg

додаток1-4

iphone8

НОВИНИ

21-22 травня відбудеться Форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації».

22 травня, початок о 10.30, запрошуємо на семінар «Інженерна практика» від компанії «ІТ Сaпр», що буде присвячений питанням вирішення реальних інженерних задач за допомогою сучасних засобів автоматизованого проектування.

22 травня, початок об 11.00, запрошуємо на семінар «Якість електроенергії та її вплив на економічні показники підприємств», організатор «Еталон-Прилад».

22 травня о 15.30 учасник виставки ПП «НВФ «VD Mais» запрошує на презентацію нових навісних шаф RITALL.

29 травня у ВЦ «Козак-Палац» розпочне свою роботу Запорізький екологічний форум «Еко Форум – 2019», який триватиме 3 дні. У ділових заходах приймуть участь понад 100 провідних українських та закордонних спікерів Детальніше

 

Вы тут: Головна

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б