Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

E-mail Печать PDF

ВІД ІДЕЇ – ДО УСПІШНОГО АГРОБІЗНЕСУ

У ВЦ «Козак-Палац» представили сучасні розробки у галузі АПК та будівництва

Компанії з двадцяти областей України, представники тринадцяти закордонних торгових марок презентували сільськогосподарську техніку, матеріали насінництва, рослинництва і селекції, добрива, сучасні будівельні та енергозберігаючі технології та обладнання у Запоріжжі. З 12 по 14 лютого у виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати відбулися одразу дві спеціалізовані виставки: 18-та агропромислова виставка «АгроТехСервіс» і спеціалізована експозиція «Будівництво в цивільному та аграрному секторі».

Заходи організовані регіональною Палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, асоціації «УКРСАДПРОМ», інших профільних організацій.

Експозиції, а також ділові заходи відвідали більше семи тисяч фахівців Запорізького та інших регіонів України. Кожен зміг обрати корисний саме для нього діловий формат з-поміж насиченої програми виставки.

Зокрема, це «круглий стіл», присвячений програмам фінансування агробізнесу за участю представників Міністерства аграрної політики та продовольства України. Вже втретє відбулася науково-практична конференція «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю», організована асоціацією «Укрсадпром» для професійних садівничих господарств, наукових, навчальних установ. А також - профільні семінари щодо впровадження системи супутникового моніторингу земель, підвищення прибутковості аграрного бізнесу, термомодернізації та різноманітні майстер-класи.

Пропозиції від проектування – до переробки врожаю

Широка тематична розгалуженість виставки дозволила максимально збільшити шанси учасників та відвідувачів на пошук партнерів, налагодження кооперації між будівельниками, аграріями, переробниками продукції.

Якуб ГЕРОЛЬД, менеджер з експорту польської компанії «SWIMER» представив на виставці сучасний резервуар для пального:

«Я думаю, українським компаніям буде цікаво побачити наше обладнання, тому що воно дуже безпечне і завдяки ньому можна заощадити багато коштів. Розроблене за новою технологією, має систему захисту та витримує зіткнення з важкою технікою. Резервуар можна використовувати у сільськогосподарському бізнесу, транспортному, будівельному, є багато інших напрямів, в яких ми працюємо».

На виставці були презентовані і машини запорізького виробництва, зокрема, сівалки.

Андрій ЛЮТИЙ, директор підприємства «Капіталпромресурс» розповідає:

«Сівалка «Сіва Нова» створена для посіву за No-till і класичною технологією. Минулого року почали працювати на експорт, поставляли обладнання у Болгарію та Білорусь. Подібні виставки мають велике значення для розширення збуту продукції».

Фермери змогли познайомитися на виставці з новинкою на ринку сільгосппродукції – це трактор, зібраний у Дніпрі.

Юрій БОГРУДЕНКО, менеджер компанії «Агромашінвест» відзначає:

«Протягом восьми попередніх років такі трактори випускали в Польщі, а зараз вийшло налагодити цей процес в Україні. Трактор оснащений кондиціонером, а ще він легкий і зручний в керуванні. Всі комплектуючі були розроблені нашими технологами, інженерами».

Метін КАРАМЕРТ, директор філії турецької компанії «Нова Дріп» запропонував запорізьким аграріям системи крапельного зрошення, а також добрива, насіння:

«Ми вже 12 років на ринку України. Ваша держава активно цікавиться новими технологіями удобрення та поливу. Це дуже потрібно».

З-поміж будівельних компаній особливу увагу привернув стенд, стилізований як макет справжнього будинку. Так компанія «Домокомплект» презентувала послуги еко-будівництва з Сип-панелей – багатошарового будматеріалу для швидкого та економічного зведення будівель будь-якої складності.

Обладнання та матеріали були представлені не тільки всередині «Козак-Палац», а й на відкритому майданчику. Зокрема, компанія «Марол-Україна» привезла до Запоріжжя з Хмельницької області одну з власних розробок – технологічну лінію для приготування кормів.

На порозі – новий аграрний і будівельний сезони. Учасники та відвідувачі виставкових заходів у запорізькому ВЦ «Козак-Палац» зустрічають його з новими діловими контактами, ідеями та можливостями.

За подальшою програмою спеціалізованих виставок у ВЦ «Козак-Палац» можна стежити на сайті www.expo.zp.ua

 

 З повагою, оргкомітет виставки                                Організатор виставки:

            тел. (061) 213-50-26, (050) 486-32-75,                         Запорізька торгово-промислова палата

expo4@cci.zp.ua, www.expo.zp.ua                                 тел. (061) 213-50-26

Обновлено ( 12.03.2019 14:33 )  

НАЙБЛИЖЧА ПОДІЯ

ЮС

 

        button vse-vystavki  

 

polosa

картинка на главную в новости

 З 19 по 22 вересня  вже вісімнадцятий рік поспіль Запоріжжя зустрічає українських ювелірів. Учасники виставки «ЮВЕЛІРНИЙ СВІТ – 2019» вкотре порадують своїх запорізьких шанувальників ювелірними новинками, подарують красу та чудовий настрій

polosa

MINIMG 828х315-01З 8 по 10 жовтня у Запоріжжі вперше відбудеться Міжнародна виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин - Mining World Ukraine. Провідні іноземні та національні компанії представляють на виставці свої новітні розробки обладнання, спеціальної техніки і технологій.

polosa

EE-Baner vel«БУДІВНИЦТВО ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ - 2019»виставкова експозиція та низка супроводжувальних заходів , що мають за мети втілення енергозберігаючих технологій, як ключовий напрямок у розвитку сучасної України. Ефективним інструментом є виставковий майданчик, що наочно презентує ці технології, дає можливість продуктивному бізнес-діалогу, а також безпосередньому спілкуванню між виробниками та споживачами. Виставка відбудеться з 16 по 18 жовтня  

polosa

DSC 7727З 21 по 23 травня  відбувся Запорізький Промисловий Форум. Це один із найбільших в Україні промислових форумів, що презентує новинки в галузях металургії, ливарних технологій, машинобудування, композиційних матеріалів, енергетики, електротехніки, автоматизації, IT-рішень, об’єднує серію науково-практичних конференцій, майстер-класів, практикумів, коопераційних зустрічей. У цьому році були представлені експозиції понад 120 учасників, а виставкова площа перевищила 5600 кв.м Фотогалерея

polosa

DSC 8784

 З 29 по 31 травня у Запоріжжі відбувся ІІІ спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко Форум – 2019». На одному майданчику захід об'єднав 20 локацій, 142 спікера та 96 компаній-учасників Еко виставки. Цьогоріч форум вперше охопив три блоки спеціалізованих секцій, які були цікаві та корисні кожному: екологія та бізнес, екологія та місто, екологія та громадяни. Загалом, захід відвідало близько 4300 чоловік.Подробиці

polosa

 

кнопка реєстрація

КОНТАКТ-ЦЕНТР
Оберіть виставку/розділ
Ваше питання *
Ваше ім'я, прізвище *
Ваша посада *
Назва компанії *
Контактний телефон *
Контактний e-mail *

НОВИНИ

Шановні гості виставки «Ювелірний Світ», будь-ласка, скористайтесь корисною інформацією про захід. Бажаємо вам приємних покупок!
[16.09]

Понад 80 учасників ювелірної виставки здивують вас цікавими пропозиціями, ювелірними новинками, ексклюзивними виробами
[16.09]

Не пропустить, кожні дві години на ювелірній виставці розіграші прикрас
[14.09]

Вигравайте подорож від туристичного партнера «Агенція горящих путівок Августин»
[11.09]

Традиційне Свято Срібло відбудеться у суботу 21 вересня о 16.00. Купуйте срібну прикрасу та приймайте участь у розіграші!
[09.09]

Вы тут: Головна

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б